STORKØBENHAVN

TEAMET

Lone
Lone Gregaard

Afdelingschef

E-mail: loneg@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 80

Anne
Anne Wilken

Underviser/Regnskab

E-mail: annew@husetventure.dk

Tlf.: 29 11 70 94

Bjørn
Bjørn Holm Rasmussen

Underviser på IT-café/handyman

E-mail: bjornhr@husetventure.dk

..

Carina Vivi Arvedsen

Systuemedarbejder

E-mail: carinava@husetventure.dk

-

Carsten Wu Sønderskov

Projektassistent

E-mail: carstenws@husetventure.dk

..

Christian
Christian Thomsen

Handyman

E-mail: christiant@husetventure.dk

Tlf.: 24 82 18 46

Christiana
Cristiana Lino Zachariassen

Systuemedarbejder

E-mail: cristianaz@husetventure.dk

..

Emmeline Kristiansen

Systuemedarbejder

E-mail: emmelinek@husetventure.dk

-

Feride Kadrija

Systuemedarbejder

E-mail: feridek@husetventure.dk

...

Gitte Lindeløv
Gitte Lindeløv

Kommunikationsmedarbejder og fundraiser

E-mail: gittel@husetventure.dk

Tlf.: 20 95 76 05

Gitte Aabech
Gitte Aabech

Underviser og jobkonsulent

E-mail: gitteaa@husetventure.dk

Tlf.: 42 40 01 53

Heidi
Heidi Daniel

Hyndeskrædder

E-mail: heidid@husetventure.dk

..

Helene
Helene Ruder

Medhjælper på systue

E-mail: helener@husetventure.dk

..

Irina
Irina Grodszinskaja

Skrædder

E-mail: irinaag@husetventure.dk

..

Jannik
Jannik Kjerumgaard

IT-medarbejder

E-mail: jannikk@husetventure.dk

Tlf.: 60 20 00 00

Katja
Katja Piil

Tekstilformidler

E-mail: katjap@husetventure.dk

Tlf.: 29 12 46 80

Kenneth
Kenneth Ørbæk

Projektleder

E-mail: kennethoe@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 81

Kim
Kim Lal

Regnskabs- og administrationsmedarbejder

E-mail: kiml@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 83

Kirsten Højmark Kristiansen

Beklædningsdesigner

E-mail: kirstenhk@husetventure.dk

-

Lars
Lars W. Christensen

Underviser/Regnskab

E-mail: larsjwc@husetventure.dk

Tlf.: 29 11 70 94

Lene Romer Halby

Socialfaglig konsulent/projektleder

E-mail: lenerh@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 82

Lise Carstensen

Projektleder

E-mail: lisec@husetventure.dk

-

Louise
Louise Bungaard

Skrædder

E-mail: louiseb@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 90

Linda Rytter Pedersen

Systuemedarbejder

E-mail: lindarp@husetventure.dk

..

Maiken
Maiken Als

Skrædder

E-mail: maikena@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 90

Michael
Michael Henriksen

Møbel- og læderspecialist

E-mail: michaelh@husetventure.dk

..

Mona
Mona Suweilem

Systuemedarbejder

E-mail: monas@husetventure.dk

..

Nargyul
Nargyul Sharka

Systuemedarbejder

E-mail: nargyuls@husetventure.dk

..

Pia K
Pia Kofod

Systuemedarbejder

E-mail: piak@husetventure.dk

..

Pia R
Pia Rasmussen

Systuemedarbejder

E-mail: piar@husetventure.dk

..

Rikke Petersen

Jobkonsulent

E-mail: rikkep@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 90

Sasja
Sasja Bech Goraya

Beklædningsdesigner

E-mail: sasjabg@husetventure.dk

..

Shaker
Shaker Morad Amin

Skrædder

E-mail: shakerma@husetventure.dk

..

Signe
Signe Overgaard

Skrædder og systueleder

E-mail: signeor@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 84 og 42 13 30 90

Susanne
Susanne Juulsgaard

Socialfaglig konsulent

E-mail: susannej@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 85

Winnie
Winnie Daugbjerg

Regnskabsunderviser

E-mail: winnid@husetventure.dk

Tlf.: 29 11 70 94

Zeynep
Zeynep Secilimiç

Systuemedarbejder

E-mail: zeyneps@husetventure.dk

..

Vi går nye veje. Selv når vi ikke kan gå

SKAL VI TA’ EN SNAK ?

Huset Venture
Telegrafvej 4, opgang 2
DK- 2750 Ballerup
Danmark

Telefon: 4213 3090

Email: kontakt@husetventure.dk
CVR-nr.: 31 83 56 66

 

 

Kontaktformular

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

© Huset Venture Storkøbenhavn, 2017. All Rights Reserved