Se hvem der er vores ansatte i Huset Venture StorkøbenhavnHuset Venture Storkøbenhavn Se hvem der er vores ansatte i Huset Venture Storkøbenhavn

STORKØBENHAVN

TEAMET

Lone
Lone Gregaard

Afdelingschef

E-mail: loneg@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 80

Anna-Maria Barse

Skrædder

E-mail: anna-mariab@husetventure.dk

..

Anne
Anne Wilken

Underviser/Regnskab

E-mail: annew@husetventure.dk

Tlf.: 29 11 70 94

Bjørn
Bjørn Holm Rasmussen

Underviser på IT-café/handyman

E-mail: bjornhr@husetventure.dk

..

Christian
Christian Thomsen

Handyman

E-mail: christiant@husetventure.dk

Tlf.: 24 82 18 46

Christiana
Cristiana Lino Zachariassen

Systuemedarbejder

E-mail: cristianaz@husetventure.dk

..

Emmeline Kristiansen

Systuemedarbejder

E-mail: emmelinek@husetventure.dk

-

Feride Kadrija

Systuemedarbejder

E-mail: feridek@husetventure.dk

...

Gitte Lindeløv
Gitte Lindeløv

Kommunikationsmedarbejder og fundraiser

E-mail: gittel@husetventure.dk

Tlf.: 20 95 76 05

Gitte Aabech
Gitte Aabech

Underviser og jobkonsulent

E-mail: gitteaa@husetventure.dk

Tlf.: 42 40 01 53

Heidi
Heidi Daniel

Hyndeskrædder

E-mail: heidid@husetventure.dk

..

Helene Ruder

Medhjælper på systue

E-mail: helener@husetventure.dk

..

Irina
Irina Grodszinskaja

Skrædder

E-mail: irinaag@husetventure.dk

..

Jannik Kjerumgaard

IT-medarbejder

E-mail: jannikk@husetventure.dk

Tlf.: 60 20 00 00

Johnny G. Wieland

Socialfaglig konsulent

E-mail: johnnygw@husetventure.dk

..

Katja
Katja Piil

Tekstilformidler

E-mail: katjap@husetventure.dk

Tlf.: 29 12 46 80

Kim
Kim Lal

Regnskabs- og administrationsmedarbejder

E-mail: kiml@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 83

Kirsten Højmark Kristiansen

Beklædningsdesigner

E-mail: kirstenhk@husetventure.dk

-

Laila Vixø

Underviser

E-mail: lailav@husetventure.dk

..

Lars
Lars W. Christensen

Regnskabsunderviser

E-mail: larsjwc@husetventure.dk

..

Lene Romer Halby

Socialfaglig konsulent/projektleder

E-mail: lenerh@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 82

Linda Rytter Pedersen

Systuemedarbejder

E-mail: lindarp@husetventure.dk

..

Liv Johansen

Produktionssyerske

E-mail: livj@husetventure.dk

Tlf.: 4213 3090

Maiken
Maiken Als

Skrædder

E-mail: maikena@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 90

Marianne S. Møller

Systuemedarbejder

E-mail: Mariannesm@husetventure.dk

Tlf.: 4213 3090

Michael
Michael Henriksen

Møbel- og læderspecialist

E-mail: michaelh@husetventure.dk

..

Mona
Mona Suweilem

Systuemedarbejder

E-mail: monas@husetventure.dk

..

Nargyul
Nargyul Sharka

Systuemedarbejder

E-mail: nargyuls@husetventure.dk

..

Pia K
Pia Kofod

Systuemedarbejder

E-mail: piak@husetventure.dk

..

Pia R
Pia Rasmussen

Systuemedarbejder

E-mail: piar@husetventure.dk

..

Sasja
Sasja Bech Goraya

Beklædningsdesigner

E-mail: sasjabg@husetventure.dk

..

Shaker
Shaker Morad Amin

Skrædder

E-mail: shakerma@husetventure.dk

..

Shmaila Khokar

Servicemedarbejder

E-mail: shmailak@husetventure.dk

..

Signe
Signe Overgaard

Skrædder og systueleder

E-mail: signeor@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 84 og 42 13 30 90

Sophie Bramsen

Skrædder

E-mail: sophieb@husetventure.dk

Tlf.: 4213 3090

Susanne
Susanne Juulsgaard

Socialfaglig konsulent

E-mail: susannej@husetventure.dk

Tlf.: 42 13 30 85

Ümmü Ayverdi

Systuemedarbejder

E-mail: ummua@husetventure.dk

..

Winnie
Winnie Daugbjerg

Regnskabsunderviser

E-mail: winnid@husetventure.dk

Tlf.: 29 11 70 94

Zeynep
Zeynep Secilimiç

Systuemedarbejder

E-mail: zeyneps@husetventure.dk

..

Vi går nye veje. Selv når vi ikke kan gå

SKAL VI TA’ EN SNAK ?

Huset Venture
Telegrafvej 4, opgang 2
DK- 2750 Ballerup
Danmark

Telefon: 4213 3090

Email: storkobenhavn@husetventure.dk
CVR-nr.: 31 83 56 66

 

 

Kontaktformular

Dit navn (skal udfyldes)

Dit telefonnummer (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne (skal udfyldes)

Din besked (skal udfyldes)

© Huset Venture Storkøbenhavn, 2019. All Rights Reserved

På websitet bruger vi cookies, som er en lille tekstfil, der lagres på din computer eller tilsvarende for at kunne genkende den. Der er ingen personlige oplysninger gemt i vores cookies, og de kan ikke indeholde virus. Læs GDPR og cookie politik