TEAMET

Katja Kielstrup

Socialfaglig konsulent

E-mail: katjak@husetventure.dk

.

Marina Hoffman

Huschef

E-mail: marinah@husetventure.dk

+4576783279

Suzan Flügel

Servicemedarbejder

E-mail: suzanf@husetventure.dk

..

Anna-Maria Barse

Skrædder

E-mail: anna-mariab@husetventure.dk

..

Anne Anne Wilken

Underviser/Regnskab

E-mail: annew@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783280

Bjørn Bjørn Holm Rasmussen

Underviser på IT-café/handyman

E-mail: bjornhr@husetventure.dk

..

Christian Christian Thomsen

Handyman

E-mail: christiant@husetventure.dk

Tlf.: 24 82 18 46

Christiana Cristiana Lino Zachariassen

Systuemedarbejder

E-mail: cristianaz@husetventure.dk

..

Emmeline Kristiansen

Systuemedarbejder

E-mail: emmelinek@husetventure.dk

-

Feride Kadrija

Systuemedarbejder

E-mail: feridek@husetventure.dk

...

Gitte Lindeløv Gitte Lindeløv

Kommunikationsmedarbejder og fundraiser

E-mail: gittel@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783278 / M: 42133087

Gitte Aabech Gitte Aabech

Underviser og jobkonsulent

E-mail: gitteaa@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783282 / M: 42133086

Heidi Heidi Daniel

Hyndeskrædder

E-mail: heidid@husetventure.dk

..

Helene Helene Ruder

Medhjælper på systue

E-mail: helener@husetventure.dk

..

Irina Irina Grodszinskaja

Skrædder

E-mail: irinaag@husetventure.dk

..

Jannik Jannik Kjerumgaard

IT-medarbejder

E-mail: jannikk@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783289

Johnny G. Wieland

Socialfaglig konsulent

E-mail: johnnygw@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783283 / M: 42133089

Katja Katja Piil

Tekstilformidler

E-mail: katjap@husetventure.dk

Tlf.: 29 12 46 80

Kim Kim Lal

IT- og administrationsmedarbejder

E-mail: kiml@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783287 / M: 42 13 30 83

Kirsten Højmark Kristiansen

Beklædningsdesigner

E-mail: kirstenhk@husetventure.dk

-

Laila Vixø

Underviser

E-mail: lailav@husetventure.dk

..

Lene Romer Halby

Socialfaglig konsulent/projektleder

E-mail: lenerh@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783288 / M: 42133082

Lillian M. W. Hansen

Underviser

E-mail: lillianmwh@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783286

Linda Rytter Pedersen

Systuemedarbejder

E-mail: lindarp@husetventure.dk

..

Linda Wallentin

Tekstilformidler

E-mail: lindaw@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783285 / M: 29124680

Liv Johansen

Produktionssyerske

E-mail: livj@husetventure.dk

.

Maiken Maiken Als

Skrædder

E-mail: maikena@husetventure.dk

.

Marianne S. Møller

Systuemedarbejder

E-mail: Mariannesm@husetventure.dk

.

Michael Michael Henriksen

Møbel- og læderspecialist

E-mail: michaelh@husetventure.dk

..

Mona Mona Suweilem

Systuemedarbejder

E-mail: monas@husetventure.dk

..

Nargyul Nargyul Sharka

Systuemedarbejder

E-mail: nargyuls@husetventure.dk

..

Pia K Pia Kofod

Systuemedarbejder

E-mail: piak@husetventure.dk

..

Pia R Pia Rasmussen

Systuemedarbejder

E-mail: piar@husetventure.dk

..

Sasja Sasja Bech Goraya

Beklædningsdesigner

E-mail: sasjabg@husetventure.dk

..

Shaker Shaker Morad Amin

Skrædder

E-mail: shakerma@husetventure.dk

..

Shmaila Khokar

Servicemedarbejder

E-mail: shmailak@husetventure.dk

..

Signe Signe Overgaard

Skrædder og systueleder

E-mail: signeor@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783284 / M: 42133084

Sophie Bramsen

Skrædder

E-mail: sophieb@husetventure.dk

Tlf.: 24640027

Susanne Häggqvist

Gaveprojektmedhjælper

E-mail: susanneh@husetventure.dk

.

Susanne Susanne Juulsgaard

Socialfaglig konsulent

E-mail: susannej@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783281 / M: 42133085

Ümmü Ayverdi

Systuemedarbejder

E-mail: ummua@husetventure.dk

..

Winnie Winnie Daugbjerg

Regnskabsunderviser

E-mail: winnid@husetventure.dk

Tlf.: 29 11 70 94

Zeynep Zeynep Secilimiç

Systuemedarbejder

E-mail: zeyneps@husetventure.dk

..

 

Du kan køre lige til døren, og vi har handicap​venlig parkering

SKAL VI TA’ EN SNAK ?

Huset Venture Storkøbenhavn
Telegrafvej 4, opgang 2
DK- 2750 Ballerup
Danmark

Telefon: +45 87 38 20 70

Email: storkobenhavn@husetventure.dk
CVR-nr.: 31 83 56 66

 

KONTAKT OS

Contact Us

På websitet bruger vi cookies, som er en lille tekstfil, der lagres på din computer eller tilsvarende for at kunne genkende den. Der er ingen personlige oplysninger gemt i vores cookies, og de kan ikke indeholde virus. Læs GDPR og cookie politik

https://husetventure.dk/storkobenhavn