TEAMET

Marina Hoffman

Regionschef, Sjælland

E-mail: marinah@husetventure.dk

+4576783279

Anne Wilken

Underviser/Regnskab

E-mail: annew@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783280

Christian Thomsen

Handyman

E-mail: christiant@husetventure.dk

Tlf.: 24 82 18 46

Cristiana Lino Zachariassen

Systuemedarbejder

E-mail: cristianaz@husetventure.dk

..

Emmeline Kristiansen

Systuemedarbejder

E-mail: emmelinek@husetventure.dk

-

Feride Kadrija

Systuemedarbejder

E-mail: feridek@husetventure.dk

...

Hanne Ilsøe

Systuemedarbejder

E-mail: hannei@husetventure.dk

.

Heidi Daniel

Hyndeskrædder

E-mail: heidid@husetventure.dk

..

Inger-Bente Wilhelmsen

Projektassistent/håndarbejdslærer

E-mail: ingerbw@husetventure.dk

+4542133090

Irina Irina Grodszinskaja

Skrædder

E-mail: irinaag@husetventure.dk

..

Johnny G. Wieland

Socialfaglig konsulent

E-mail: johnnygw@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783283 / M: 42133089

Katja Kielstrup

Socialfaglig konsulent

E-mail: katjak@husetventure.dk

.

Kim Lal

IT- og administrationsmedarbejder

E-mail: kiml@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783287 / M: 42 13 30 83

Kirsten Højmark Kristiansen

Beklædningsdesigner

E-mail: kirstenhk@husetventure.dk

-

Lillian M. W. Hansen

Underviser

E-mail: lillianmwh@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783286

Linda Wallentin

Tekstilformidler

E-mail: lindaw@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783285 / M: 29124680

Maiken Als

Skrædder

E-mail: maikena@husetventure.dk

.

Malene Rasmussen

Kommunikations konsulent

E-mail: malener@husetventure.dk

+4542133086

Mamez Ahmad Bakr

Køkken- og rengøringsassistent

E-mail: mamezab@husetventure.dk

.

Michael Henriksen

Møbel- og læderspecialist

E-mail: michaelh@husetventure.dk

..

Mona Suweilem

Systuemedarbejder

E-mail: monas@husetventure.dk

..

Nargyul Sharka

Systuemedarbejder

E-mail: nargyuls@husetventure.dk

..

Pia Kofod

Systuemedarbejder

E-mail: piak@husetventure.dk

..

Pia Rasmussen

Systuemedarbejder

E-mail: piar@husetventure.dk

..

Samer Abed Al-Mahmoud

Skrædder

E-mail: sameraa@husetventure.dk

.

Shmaila Khokar

Servicemedarbejder

E-mail: shmailak@husetventure.dk

..

Signe Overgaard

Skrædder og systueleder

E-mail: signeor@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783284 / M: 42133084

Sophie Bramsen

Skrædder

E-mail: sophieb@husetventure.dk

Tlf.: 24640027

Stine Jansen

Systuemedarbejder

E-mail: stinej@husetventure.dk

+4542133090

Susanne Juulsgaard

Socialfaglig konsulent

E-mail: susannej@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783281 / M: 42133085

 
?>

Du kan køre lige til døren, og vi har handicap​venlig parkering

KONTAKT OS

Huset Venture Storkøbenhavn

Telegrafvej 4, opgang 2, 1 sal
2750 Ballerup
Danmark

Telefon: +45 87 38 20 70
E-mail: storkobenhavn@husetventure.dk

CVR-nr.: 31 83 56 66

 

ANSØGNINGER

Vi slår aktuelt ledige stillinger op her på vores hjemmeside. Uopfordrede ansøgninger modtager vi kun via dette link, og kun hvis du er visiteret til fleksjob: https://husetventure.dk/stillingsopslag-uopfordret/

 

https://husetventure.dk/storkobenhavn