TEAMET

Marina Hoffman

Regionschef, Sjælland

E-mail: marinah@husetventure.dk

+4576783279

Anna-Maria Barse

Skrædder

E-mail: anna-mariab@husetventure.dk

..

Anne Wilken

Underviser/Regnskab

E-mail: annew@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783280

Christian Thomsen

Handyman

E-mail: christiant@husetventure.dk

Tlf.: 24 82 18 46

Cristiana Lino Zachariassen

Systuemedarbejder

E-mail: cristianaz@husetventure.dk

..

Emmeline Kristiansen

Systuemedarbejder

E-mail: emmelinek@husetventure.dk

-

Feride Kadrija

Systuemedarbejder

E-mail: feridek@husetventure.dk

...

Freja Rikke Boas Møller

Systuemedarbejder

E-mail: frejarbn@husteventure.dk

.

Gitte Lindeløv Gitte Lindeløv

Kommunikationsmedarbejder og fundraiser

E-mail: gittel@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783278 / M: 42133087

Hanne Ilsøe

Systuemedarbejder

E-mail: hannei@husetventure.dk

.

Heidi Daniel

Hyndeskrædder

E-mail: heidid@husetventure.dk

..

Helene Helene Ruder

Medhjælper på systue

E-mail: helener@husetventure.dk

..

Inger-Bente Wilhelmsen

Projektassistent/håndarbejdslærer

E-mail: ingerbw@husetventure.dk

+4542133090

Irina Irina Grodszinskaja

Skrædder

E-mail: irinaag@husetventure.dk

..

Johnny G. Wieland

Socialfaglig konsulent

E-mail: johnnygw@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783283 / M: 42133089

Karima Jabbar Al-Saidy

Systuemedarbejder

E-mail: karimajas@husetventure.dk

.

Katja Kielstrup

Socialfaglig konsulent

E-mail: katjak@husetventure.dk

.

Kim Lal

IT- og administrationsmedarbejder

E-mail: kiml@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783287 / M: 42 13 30 83

Kirsten Højmark Kristiansen

Beklædningsdesigner

E-mail: kirstenhk@husetventure.dk

-

Lillian M. W. Hansen

Underviser

E-mail: lillianmwh@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783286

Linda Rytter Pedersen

Systuemedarbejder

E-mail: lindarp@husetventure.dk

..

Linda Wallentin

Tekstilformidler

E-mail: lindaw@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783285 / M: 29124680

Maiken Als

Skrædder

E-mail: maikena@husetventure.dk

.

Malene Rasmussen

Kommunikations konsulent

E-mail: malener@husetventure.dk

+4542133086

Malgorzata Loniewska

Køkken- og rengøringsassistent

E-mail: malgorzatal@husetventure.dk

.

Malou Eldahl Valentin

Systuemedarbejder

E-mail: malouev@husetventure.dk

.

Mamez Ahmad Bakr

Køkken- og rengøringsassistent

E-mail: mamezab@husetventure.dk

.

Marianne S. Møller

Systuemedarbejder

E-mail: Mariannesm@husetventure.dk

.

Michael Henriksen

Møbel- og læderspecialist

E-mail: michaelh@husetventure.dk

..

Mona Suweilem

Systuemedarbejder

E-mail: monas@husetventure.dk

..

Nargyul Sharka

Systuemedarbejder

E-mail: nargyuls@husetventure.dk

..

Pia Kofod

Systuemedarbejder

E-mail: piak@husetventure.dk

..

Pia Rasmussen

Systuemedarbejder

E-mail: piar@husetventure.dk

..

Samer Abed Al-Mahmoud

Skrædder

E-mail: sameraa@husetventure.dk

.

Sasja Bech

Beklædningsdesigner

E-mail: sasjab@husetventure.dk

..

Shmaila Khokar

Servicemedarbejder

E-mail: shmailak@husetventure.dk

..

Signe Overgaard

Skrædder og systueleder

E-mail: signeor@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783284 / M: 42133084

Sophie Bramsen

Skrædder

E-mail: sophieb@husetventure.dk

Tlf.: 24640027

Stine Jansen

Systuemedarbejder

E-mail: stinej@husetventure.dk

+4542133090

Susanne Häggqvist

Gaveprojektmedhjælper

E-mail: susanneh@husetventure.dk

.

Susanne Juulsgaard

Socialfaglig konsulent

E-mail: susannej@husetventure.dk

Tlf.: +45 76783281 / M: 42133085

Ümmü Ayverdi

Systuemedarbejder

E-mail: ummua@husetventure.dk

..

Winnie Daugbjerg

Regnskabsunderviser

E-mail: winnid@husetventure.dk

Tlf.: 29 11 70 94

 
?>

Du kan køre lige til døren, og vi har handicap​venlig parkering

KONTAKT OS

Huset Venture Storkøbenhavn
Telegrafvej 4, opgang 2
DK- 2750 Ballerup
Danmark

Telefon: +45 87 38 20 70

Email: storkobenhavn@husetventure.dk
CVR-nr.: 31 83 56 66

Vi slår aktuelt ledige stillinger op her på vores hjemmeside. Uopfordrede ansøgninger modtager vi kun via dette link, og kun hvis du er visiteret til fleksjob: https://husetventure.dk/stillingsopslag-uopfordret/

 

https://husetventure.dk/storkobenhavn